Oslo: Oslogruppa inviterer til Tøyenbadet – 31. januar
This image is AI generated.
Vennligst les all informasjonen nedenfor før du melder din interesse.
Lørdag 31. januar inviterer Oslogruppa til badedag på Tøyenbadet, et moderne badeanlegg med flere bassenger for både barn og voksne. Her finnes blant annet stort svømmebasseng, familiebasseng, varmt opplæringsbasseng, stupebasseng og vannsklie.
Vi legger opp til god tid i bassenget, slik at alle kan bade og kose seg i sitt eget tempo. Underveis tar vi pauser, og det blir også mulighet for en enkel matpause i kaféområdet.
Program og oppmøte
- Kl. 10.00 – Oppmøte utendørs
- Vi møtes utenfor inngangen til Tøyenbadet. Aktivitetslederne vil være til stede og lett gjenkjennelige. Her tar vi en kort felles hilserunde før vi går inn.
- Kl. 12.00 – Felles samling inne
- Vi møtes ved kaféområdet inne i svømmehallen, nær bassengene, for en rolig pause og enkel mat/forfriskning.
Ta med:
- Badetøy og håndkle
- Eventuelt svømmebriller
- Badesko
- Såpe og andre hygieneartikler
- Enkel mat eller drikke til pausen, om ønskelig
Kiosk
I IOGT Enestående familier er vi opptatt av at alle familier skal ha anledning til å delta, uavhengig av økonomi. For å dempe kjøpepresset oppfordrer vi derfor til å unngå handling i kiosken.
Fotografering
Ta gjerne bilder av egne barn. Vær oppmerksom på at flere har reservert seg mot å bli fotografert, og dette skal respekteres.
Ansvar
Foreldre har fullt ansvar for egne barn under hele aktiviteten.
Foreslått frivillig egenandel
Kr 50,- per person. Betales ved oppmøte via VIPPS til IOGT Enestående familier #554169.
Er beløpet mer enn du klarer nå, går det fint å betale mindre. Har du god økonomi, er du velkommen til å betale litt mer. Innbetalinger refunderes ikke.
Påmelding
Logg inn med ditt brukernavn og passord og meld din interesse. Etter påmelding settes du på ønskeliste, med bekreftelse på skjerm og e-post (sjekk også søppelpost).
Det er kun mulig å melde interesse for seg selv og egne barn. Aktiviteten har begrenset antall plasser som fordeles så rettferdig som mulig etter påmeldingsfrist.
Står du fortsatt på ønskeliste etter fordelingen, er du fortsatt aktuell og vil bli kontaktet dersom det blir ledig plass.
Har du glemt passordet, bruk «Glemt passord» ved innlogging.
Målgruppe
Aktivitetstilbudet til IOGT Enestående familier er primært for foreldre som bor alene med / ofte er alene med sine barn eller tenåringer. Aktiviteten er helt alkoholfri, og alle deltar alene med egne barn. Vi forventer at alle bidrar til et positivt og hyggelig fellesskap.
Vi gleder oss!
Vennlig hilsen
Frivillige aktivitetsledere
IOGT Enestående familier – Oslo
Registration
There are many who wish to attend. When we have assigned space then those who got assigned a spot will receive a comfirmation email from us.
Notify interestInformation
31. January 2026
10:00 - 16:30
Tøyenbadet
Noe du lurer på send en e-post til:
oslo@enestaaendefamilier.no
kl. 17.00 27. January —
kl. 17.00 29. January 2026