Grenland: Grenlandsgruppa inviterer til Pincho Nation og Narnia på Ælvespeilet

Vennligst les all informasjonen nedenfor her før du melder din interesse.
Fredag 23. mai skal vi se Legenden om Narnia - Løven, heksa og klesskapet på Ælvespeilet. Men før det møtes vi inne på Pincho Nation kl.16.15, hvor vi skal kose oss med litt middag. Her får alle bestille 2 små retter + èn drikke eller èn dessert pr. person. Vi voksne bestiller fra hver vår mobil, sittende ved bordene. Så last ned Pincho Nation sin app og registrer deg før dere kommer. Kl.18.00 får vi se Riksteaterets oppsetning av teaterstykket om Narnia. Forestillingen har aldersgrense 6 år.
Nye og "gamle" familier er like velkomne!
Ta med dere:
- vannflasker
- evt. litt snacks til forestillingen
Lederne tar med:
- billetter
Aktiviteten passer for familier med barn som har glede av en kveld med både restaurantbesøk og teaterforestilling.
Kiosk: Vi ber alle unngå kioskhandling av hensyn til fellesskapet og for å dempe kjøpepresset mellom deltakerne.
Fotografering: Ta gjerne bilder av egne barn, det er bare hyggelig. Vær imidlertid klar over at mange hos oss har reservert seg mot å bli fotografert og det skal respekteres.
Ansvar: Foreldre har alt ansvar for egne barn under hele aktiviteten.
Oppmøte: Kl. 16.15 inne på Pincho Nation Porsgrunn. Her tar vi en enkel hilserunde.
Foreslått frivillig egenandel: Kr 50,- pr person. Betales ved oppmøte via VIPPS til IOGT Enestående familier #554169.
Er prisen mer enn du klarer nå, går det fint å betale mindre. Har du derimot god økonomi, er du velkommen til å betale litt mer om du vil. Vi gjør oppmerksom på at innbetalinger ikke refunderes.
Påmelding: Logg inn med ditt brukernavn og passord og meld din interesse for å bli med. Benytt beskjedfeltet når det er ting du vil gjøre oss oppmerksomme på. Umiddelbart etterpå ser du en tekst på skjermen din om at du er på ønskelista. Samme beskjed er også sendt til din epostadresse (det hender epost fra oss legger seg som søppel/reklame hos mottaker og den er lett å overse om man leser epost via mobiltelefon).
Det er som vanlig anledning til å melde interesse for kun seg selv som voksen og egne barn. Aktiviteten har begrenset antall plasser. De fordeles så rettferdig som mulig etter endt påmeldingsfrist.
Står du fortsatt på ønskelista etter fordelingen av plassene er gjort, vet vi at du også vil være med. Du hører fra oss om vi på grunn av sykdomsforfall eller lignende klarer å få med deg og dine også.
Har du glemt passordet og trenger et nytt? Benytt Glemt passord-funksjonen under innlogging.
Vi minner om: Aktivitetstilbudet Enestående familier er primært for foreldre som bor alene med / ofte er alene med sine barn / tenåringer. Tilbudet er helt alkoholfritt, til glede for store og små. På alle aktiviteter gjennom året er det slik at alle kommer alene med barna sine. Mye av poenget med å være med, er å bli kjent med andre voksne som også er mye alene med barna sine og utvide familiens nettverk. Alle som er med, forventes å bidra med positivitet slik at aktiviteten blir hyggelig :)
Vi gleder oss!
Vennlig hilsen Helle
frivillig aktivitetsleder i IOGTs Enestående familier
Påmelding
Det er mange som ønsker å bli med. Når vi har fordelt plassene, vil de som får tilbudet denne gangen motta en bekreftelse på epost fra oss.
Meld min interesseInformasjon
23. mai 2025
16:30 - 20:00
Storgata 162
Navn: Helle
Tlf: 93263238
E-post: grenland@enestaaendefamilier.no
kl. 15.00 23. april —
kl. 15.00 14. mai 2025