Ringsaker: Ringsakergruppa inviterer til FreiaLand med buss
Dette bildet er generert av KI
Vennligst les all informasjonen nedenfor her før du melder din interesse.
Søndag 1. november møtes vi på parkeringen ved Vienkrysset, setter oss på bussen og vender snuta mot Oslo. Det er viktig at alle møter presis, bussen venter ikke. Vi har bestilt sjokoladebesøk fra kl 15-17. Før besøket spiser vi litt pizza.
Ta med:
- vannflasker
OBS!
Freia kan ikke garantere at sjokoladen ikke inneholder nøtter eller annen type allergener. Denne aktiviteten er derfor for deg som ikke har spesielle behov rundt dette.
Det er dessverre heller ikke tilrettelagt for rullestol.
Freia har også en nedre aldersgrense på 10 år.
Aktiviteten passer for familier som elsker sjokolade!
Kiosk: I IOGT Enestående familier er vi opptatt av at alle familier skal ha anledning til å være med, uansett størrelse på lommeboka. Av hensyn til fellesskapet og for å dempe kjøpepresset, oppfordres derfor alle til å merke seg dette og unngå handling.
Fotografering: Ta gjerne bilder av egne barn, det er bare hyggelig. Vær imidlertid klar over at mange hos oss har reservert seg mot å bli fotografert og det skal respekteres.
Ansvar: Foreldre har alt ansvar for egne barn under hele aktiviteten.
Oppmøte: Kl 11 på parkeringen ved Vienkrysset. Aktivitetslederne er lette å få øye på. Her tar vi en enkel hilserunde.
Foreslått frivillig egenandel: Kr 50,- pr person. Betales ved oppmøte via VIPPS til IOGT Enestående familier #554169.
Er prisen mer enn du klarer nå, går det fint å betale mindre. Har du derimot god økonomi, er du velkommen til å betale litt mer om du vil. Vi gjør oppmerksom på at innbetalinger ikke refunderes.
Påmelding: Logg inn med ditt brukernavn og passord og meld din interesse for å bli med. Benytt beskjedfeltet når det er ting du vil gjøre oss oppmerksomme på. Umiddelbart etterpå ser du en tekst på skjermen din om at du er på ønskelista. Samme beskjed er også sendt til din epostadresse (det hender epost fra oss legger seg som søppel/reklame hos mottaker og den er lett å overse om man leser epost via mobiltelefon).
Det er som vanlig anledning til å melde interesse for kun seg selv som voksen og egne barn. Aktiviteten har begrenset antall plasser. De fordeles så rettferdig som mulig etter endt påmeldingsfrist.
Står du fortsatt på ønskelista etter fordelingen av plassene er gjort, vet vi at du også vil være med. Du hører fra oss om vi på grunn av sykdomsforfall eller lignende klarer å få med deg og dine også.
Har du glemt passordet og trenger et nytt? Benytt Glemt passord-funksjonen under innlogging.
Vi minner om: Aktivitetstilbudet IOGT Enestående familier er primært for foreldre som bor alene med / ofte er alene med sine barn / tenåringer. Tilbudet er helt alkoholfritt, til glede for store og små. På alle aktiviteter gjennom året er det slik at alle kommer alene med barna sine. Mye av poenget med å være med, er å bli kjent med andre voksne som også er mye alene med barna sine og utvide familiens nettverk. Alle som er med, forventes å bidra med positivitet slik at aktiviteten blir hyggelig :)
Vi gleder oss!
Vennlig hilsen
May Elisabeth og Malin
frivillige aktivitetsledere i IOGT Enestående familier
Påmelding
Det er mange som ønsker å bli med. Når vi har fordelt plassene, vil de som får tilbudet denne gangen motta en bekreftelse på epost fra oss.
Meld min interesseInformasjon
01. november 2026
11:00 - 19:00
Vienkrysset
Navn: Malin
Tlf: 48103026 (sms foretrekkes)
kl. 11.00 12. oktober —
kl. 12.00 26. oktober 2026