Åkrasanden
Haugesundsgruppa inviterer dere til en frisk tur på Åkrasanden og deilig lunch på Vili og Ve på Åkra lørdag 17.02.18.
Aktiviteten passer for alle.
Er dere klare til å få litt vind (og regn?) i håret og nyte vakre Åkrasanden? Det er vi! Etter en deilig og frisk tur nær sand og sjø tar vi turen til Vili og Ve og spiser god lunch. Her kan dere kan velge mellom følgende:
NB! Skriv i kommentarfeltet hva dere ønsker å spise (barn og voksne).
Oppmøte: ved Røde Kors-huset Åkrehamn, lørdag 17. februar klokken 12.
Vår foreslåtte deltakerpris: 20 kr per person. Betales kontant ved fremmøte, husk rett veksel.
Påmelding: Åpnes for påmelding tirsdag 13.02.18 kl. 18. NB! Når man har meldt seg på denne aktiviteten er du og dine påmeldt, er det fullbooket havner dere på ventesliten.
Og husk klær etter vær!
Like oss gjerne på Facebook : https://www.facebook.com/Enest%C3%A5ende-familier-Haugesund-906464662696888/?ref=bookmarks . Her legger vi ut 'siste-liten' plasser og beskjeder blant annet.
Bare ta kontakt om du lurer på noe. Vi gleder oss til en trivelig dag med både nye og "gamle" enestående familier.
Vennlig hilsen Hilde (98159594) og Linda (97019134)
Hilde (98159594) og Linda (97019134)
Antall plasser: 20 Gjenværende: 0
Akkurat nå er det fullt. Meld gjerne din interesse likevel, da vil du høre fra oss så fort vi kan tilby plass.
Pris: 20 kr per pers
Du har ikke registrert noen barn. Gå til Min side for å legge til barn.