Bading Haraldshallen
Haugesundsgruppa ønsker å inviterer dere til plask og moro i svømmehallen i HARALDSHALLEN, onsdag 6. februar klokken 17.00.
Vi bader, hopper og renner i vannsklia!
Vennligst les all informasjonen nedenfor her før du melder din interesse.
Aktiviteten passer for alle.
Dere er selvsagt ansvarlig for egen barn. NB! Barn som ikke kan svømme må ha med en voksen i bassenget. Vi er ute i bassenget i en time ca.
NB! Skriv i kommentarfelte ved påmelding om du som voksen IKKE skal bade.
Ta med: NB! BADEHETTE må tas med! Håndkle og badetøy er nok også lurt å ha med! Svømmebriller om dere har.
Fotografering: Ta gjerne bilder av egne barn, det er bare hyggelig. Vær imidlertid klar over at mange har reservert seg mot å bli fotografert og det skal respekteres.
Oppmøte: Vi møtes inne ved inngangen til svømmehallen klokken 17.00. Her hilser vi på hverandre før vi går inn i samlet flokk.
Vår foreslåtte deltakerpris: Gratis.
Påmelding: Logg inn med ditt brukernavn og passord og meld dere på. NB! Når man har meldt seg på denne aktiviteten er du og dine påmeldt. Er aktiviteten fullbooket kan dere melde dere på ventelisten, så tar vi kontakt dersom noen melder avbud.
Bare ta kontakt om du lurer på noe. Vi gleder oss til å treffe dere!
Hilsen Hilde (mob 98159594) og Linda (mob 97019134)
Hilde (mob 98159594) og Linda (mob 97019134)
Antall plasser: 20 Gjenværende: 4
Pris: Gratis
Du har ikke registrert noen barn. Gå til Min side for å legge til barn.