Oslo-gruppa inviterer til bowling og pizza.
Oppmøte kl. 14:45 utenfor Solli Bowling og Peppes Pizza (det er samme inngang til begge steder).
Passer for barn fra 6 år.
Etter bowling spiser vi på Peppes etasjen over.
Vår foreslåtte deltakerpris: Kr 30,- pr person. Betales kontant ved fremmøte, gjerne i en konvolutt merket med navnet ditt. Er prisen mer enn du klarer akkurat nå legger du bare litt mindre i konvolutten, det går helt fint. Dette inkluderer en timers spill, skoleie, pizza og brus.
Påmelding: Logg inn med ditt brukernavn og passord og meld deg og dine på. Umiddelbart etter dette ser du på skjermen din at dere er på ønskelista. Samme beskjed har også blitt sendt til din epostadresse.
Det er begrenset antall plasser på denne aktiviteten (30 stk). For at flest mulig familier skal få mulighet til å bli med er det kun anledning til å melde på egne barn.
Den 21.10 har vi fordelt plassene og de familiene som får være med på denne gangen får bekreftelse per e-post fra oss. Restende får værende på ønskelista.
Elena Oliver
Telefonnummer: 91732092
E- post: oslo@enestaaendefamilier.no
Det er mange som ønsker å bli med. Når vi har fordelt plassene, vil de som får tilbudet denne gangen motta en bekreftelse på epost fra oss.
Pris: 30,- kr.
Du har ikke registrert noen barn. Gå til Min side for å legge til barn.